Kombinezony

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Alphatec 1500 PLUS (Model 111)

Wygodna ochrona przed niebezpiecznymi cząstkami stałymi w środowiskach krytycznych. Zastosowania: wypakowywanie towarów masowych, ładowanie i wyładowywanie urządzeń, kontrola powierzchni nadwozia, oznaczanie i drobne naprawy, montaż i kontrola komponentów, narzędzia i roboty lakiernicze i czyszczące, obsługa i konserwacja linii produkcyjnych oraz inne.

Alphatec 1800 STANDARD (Model 111)

Dobra ochrona przed drobnymi cząstkami stałymi lub rozpryskami mniej niebezpiecznych cieczy i spajane szwy zapewniające lepszą ochronę ogólną. Zastosowania: sprzątanie i przygotowywanie pomieszczeń czystych, malowanie nadwozi, w tym kontrola powierzchni, obsługa i konserwacja linii produkcyjnych, czyszczenie instalacji i maszyn, włókno szklane, nakładanie żywic oraz inne.

Alphatec 2000 COMFORT (Model 129)

Przeznaczony do użycia w warunkach podwyższonej temperatury, aby zapewnić równowagę między ochroną a wygodą. Zastosowanie: sprzątanie i przygotowywanie pomieszczeń czystych, malowanie nadwozi, w tym kontrola powierzchni, obsługa i konserwacja linii produkcyjnych, czyszczenie instalacji i maszyn, konserwacja instalacji i maszyn, usługi weterynaryjne oraz inne.